Φωτογράφιση Λογιστικής Εταιρείας | Karaoglou SA
![Φωτογράφιση Λογιστικής Εταιρείας | Karaoglou SA Φωτογράφιση Λογιστικής Εταιρείας | Karaoglou SA](https://www.ektorasnikolakis.gr/portal-img/project-list/2/fotografisi-logistikis-etaireias-karaoglou-sa-001.jpg)
Φωτογράφιση Λογιστικής Εταιρείας | Karaoglou SA
Με 40 χρόνια εμπειρίας στη διαχείριση των λογιστικών και φοροτεχνικών ζητημάτων επιχειρήσεων και φυσικών προσώπων η Karaoglou αποτελεί την πιο σίγουρη επιλογή έχοντας ως γνώμονα το τρίπτυχο Αξιοπιστία-Καινοτομία-Αποτελεσματικότητα.
Για αυτό όπως κάθε σύγχρονη επιχείρηση, έτσι και αυτοί επέλεξαν να πραγματοποιήσουν την παρακάτω φωτογράφιση για την ανάδειξη των εγκαταστάσεών και της ομάδας τους. Τη φωτογράφιση πραγματοποίησε ο επαγγελματίας φωτογράφος με πολυετή εμπειρία στο χώρο, Έκτορας Νικολάκης.
YOU MAY ALSO LIKE