Επαγγελματική φωτογραφία πορτραίτου | Laura Lusardi - Max Mara
![Επαγγελματική φωτογραφία πορτραίτου | Laura Lusardi - Max Mara Επαγγελματική φωτογραφία πορτραίτου | Laura Lusardi - Max Mara](https://www.ektorasnikolakis.gr/portal-img/project-list/1/epaggelmatiki-fotografia-portraitoy-laura-lusardi-max-mara.jpg)
Επαγγελματική Φωτογραφία Πορτραίτου στη Θεσσαλονική
Laura Lusardi - Max Mara’s Fashion Coordinator
Η φινετσάτη Fashion Coordinator του οίκου Max Mara επισκέφθηκε τη Θεσσαλονίκη για την επέτειο των 30 ετών του οίκου μόδας. Η κομψότητα της Ιταλίδας μάνατζερ αποτυπώνεται μέσα από την επαγγελματική φωτογράφιση πορτρέτου του Έκτορα Νικολάκη. Η φωτογράφισή της ολοκληρώθηκε με την συνέντευξη που παραχώρησε στο Glow Magazine όπου μίλησε για τις γυναίκες και τη φιλοσοφία της εταιρείας ρούχων στην πάροδο των ετών.
YOU MAY ALSO LIKE